Teknik Servis Politikamız

Tamamı bilgi ve tecrübesine  göre yurt dışı ve yurt içi eğitimini almış uzmanlık alanları farklı olarak biçimlendirilmiş, İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya. Diyarbakır, Adana bölgelerinde konuşlandırılmış mühendis ve Tekniker kadrosundan oluşan deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile yurt genelinde yaklaşık 1500 adetin üzerinde sisteme Teknik Hizmet vermekteyiz.
 
Satış işleminin ardından sistemlerin devamlılığını sağlamakta en etkin noktalardan biri olan Teknik Servisimiz yurt genelinin tümüne yayılan tamamı mobil kadrosu ile 7/24 prensibiyle hareket ederek hizmet vermektedir. Fiziksel ulaşım şartları el verdiği sürece en ücra köşeye dahi servis müdahalemiz 24 saati aşmamaktadır.  
 
Tüm yurdu tek noktadan kumanda mantığının oluşturacağı bölgesel sıkıntılar dikkate alınarak, İzmir İstanbul ve Ankara da bulunan yerleşik ofisler sayesinde servis işleyişi kontrol altına alınmış ve her bölgenin genel günlük organizasyonu kendi içinde yapılıp tüm sonuç ve uygulamalar günlük olarak merkeze aktarılacak şekilde organize edilmiştir. 
 
Her 3 bölgede gerek Teknik Servis eğitim organizasyonları gerek koruyucu bakımları rahatlıkla uygulayabileceğimiz ISO sertifikalı Teknik Servis ofislerimiz mevcut bölge personeline hizmet etmektedir. Yine bu istasyonlarda yurdun büyük bölümüne hizmet eden ekibin gerek lojistik gerek Teknik Servis yedek parça stokları bölge depoları ile ayrı ayrı oluşturulmuştur.